?> Novinky Praha Modřany | Rezidence Modřanka

NOVINKY

Rezidence Modřanka – poslední etapa zkolaudována

03.08.2022

Rezidence Modřanka – poslední etapa zkolaudována

Poslední etapa Rezidence Modřanka v červenci úspěšně prošla kolaudační prohlídkou.
 
S radostí také hlásíme, že všech 355 jednotek na projektu již má své majitele. Rezidenti na Modřance si mohou užívat klidného bydlení u Vltavy, strávit čas v parkovém muzeu a využít služeb ve 4 komerčních jednotkách, které vznikly s výstavbou poslední budovy.

 

Výstavba Modřanky pokračuje dle harmonogramu

29.03.2022

Výstavba Modřanky pokračuje dle harmonogramu

S radostí oznamujeme, že výstavba Modřanky probíhá dle stanoveného harmonogramu. Než bude budova zkolaudována, mohou budoucí majitelé bytů sledovat průběžný postup výstavby na naší facebookové stránce či v galerii.
 
Hrubá stavba již byla dokončena na konci roku a nyní probíhá postupné zateplování budovy.
 
Projekt je téměř vyprodán, ale stále jsou k dispozici volné byty a komerční jednotky. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailu prodej@rezidencemodranka.cz nebo telefonu +420 724 772 248.
 

Stavba zahájena!

27.08.2020

Stavba zahájena!

Ve čtvrtek 13. srpna 2020 jsme oficiálně předali staveniště firmě BAK stavební společnosti, a.s., která je generálním zhotovitelem stavby. Hned následující den byly zahájeny zemní práce, kolaudace je plánovaná na jaro roku 2022. Výsledkem snažení bude 50 nových bytů a 4 komerční jednotky. Prodej této poslední etapy byl spuštěn v červnu.

Fotky z výstavby budeme pravidelně přidávat do galerie.

Nenechte si ujít poslední šanci pořídit byt na Modřance!

22.06.2020

Nenechte si ujít poslední šanci pořídit byt na Modřance!

Nestihli jste pořídit byt v předchozích etapách Modřanky? Nezoufejte, do prodeje jsme uvolnili poslední etapu projektu. V nabídce je 50 bytových jednotek zejména v dispozicích 1+kk a 2+kk vhodných pro jednotlivce či páry. Pokud jste rodina a potřebujete více prostoru, využijte šance, dokud jsou k dispozici také jednotky 3+kk.

Výhodou poslední etapy jsou 4 komerční jednotky, ve kterých vznikne prostor pro služby rezidentům. Pokud si chcete otevřít prodejnu s potravinami, ordinaci či školku, prohlédněte si nabídku prostor zde.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a domluvit si schůzku přímo na Modřance.
 

Na Modřance je pěkně živo

02.10.2019

Na Modřance je pěkně živo

Třetí a čtvrtá etapa Modřanky s celkem 143 byty se postupně zaplňuje a ožívá. Poslední byty byly předány a nyní je čas na velké stěhování. První dvě etapy a na jaře letošního roku dokončený park už krásně fungují, zázemí pro nové rodiny je tedy připravené.
Kdo nestihl koupit byt na Modřance do teď, bude mít ještě poslední šanci. Začátkem příštího roku budeme do prodeje pouštět poslední etapu!

 

Rezidence Modřanka je druhým rezidenčním projektem v ČR s certifikací BREEAM

21.06.2019

Rezidence Modřanka je druhým rezidenčním projektem v ČR s certifikací BREEAM

BREEAM je systémem hodnocení udržitelnosti budov. Na projekty nahlíží komplexně, kromě energetické efektivity a úspornosti při nakládání s vodou a odpady se zaměřuje i na proces výstavby, včetně volby materiálů či stavebních postupů.

Mezi udržitelná řešení patří u Modřanky kupříkladu technologie nuceného větrání s rekuperací. Rekuperační jednotky umožňují na rozdíl od větrání při otevřených oknech výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí. Zároveň tímto způsobem šetří spotřebu energie na dodatečné vytápění tepelných ztrát, do místnosti proudí čerstvý již předehřátý, resp. ochlazený vzduch. Jednotky jsou vybaveny filtry, vzduch přiváděný do bytů je tedy zbaven nečistot a prachu, a je tak zajištěno zdravější vnitřní prostředí.

Kladné hodnocení získala Modřanka také díky úspornému nakládání s vodou či vybudování parku, v němž bylo pamatováno na využití lokálních druhů zeleně či umístění hmyzího hotelu a pítka pro ptáky.

Přijďte si užít novou část Parkového muzea

27.05.2019

Přijďte si užít novou část Parkového muzea

V sobotu 18. května 2019 jsme za přítomnosti starosty MČ Prahy 12 a generálního ředitele skupiny Horizon slavnostně zahájili provoz další části Parkového muzea. Spoluautor parku MgA. Matěj Görner vzal dospělé návštěvníky na komentovanou prohlídku, zatímco děti dováděly na hřištích.

Parkové muzeum se rozrostlo o dalších 9 stanovišť, tzv. atmosfér. Při procházce se dostanete z dávné minulosti doprovázené např. Eliškou Přemyslovnou nebo Janem Husem až do budoucnosti. Bude metro v Modřanech? Jednou ze zastávek je stěna ve tvaru ikonického vagonu metra, která je určena pro legální graffity. První vzkaz na vagon napsal starosta Jan Adamec.

Na ploše 0,65 hektaru se dozvíte o historii Modřan, posedíte s přáteli nebo si s dětmi užijete zábavné aktivní odpoledne. Tak se zastavte.

Rezidence Modřanka je téměř hotová!

21.03.2019

Rezidence Modřanka je téměř hotová!

S radostí oznamujeme další kolaudaci. Tentokrát se jedná o etapu A, ve které má nový domov 73 rodin. Stavba byla zahájena v červenci roku 2017 a o jejím průběhu jsme vás pravidelně informovali ve fotogalerii nebo na Facebooku.

V následujících týdnech budou majitelé vyzvání k technickým prohlídkám bytů a zanedlouho se mohou začít stěhovat. Věříme, že každé další jaro si budou toto období rádi připomínat.

A než se začnou majitelé stěhovat, bude Parkové muzeum hotové.

20.02.2019

Podívejte se, jak jsme stavěli Modřanka Tower

S velkou radostí představujeme toto časosběrné video, na kterém je vidět celý průběh výstavby Modřanka Tower. Začalo se v červenci roku 2017 a během celé stavby jsme vás informovali o jednotlivých krocích, získaném ocenění i certifikátech a také jsme přinášeli aktuální fotky ze stavby.

Teď bychom rádi oslavili, že v prosinci roku 2018 byla Modřanka Tower hotová. Vypadá to tak snadno a rychle, v těch 30 sekundách, že?

Modřanka Tower - Zkolaudováno!

16.01.2019

Modřanka Tower - Zkolaudováno!

Naši klienti budou včas informováni o průběhu a nutných krocích k brzkému předání jejich jednotek. Věříme, že si noví obyvatelé budou užívat nejen výhledy na poklidný tok Vltavy, ale také dostupnost centra Prahy. Těšíme se na další rodinné příběhy, které se v Modřance začnou odehrávat.
 

Setkání klientů Rezidence Modřanka

27.11.2018

Setkání klientů Rezidence Modřanka

Pro klienty Rezidence Modřanka, etapy A, jsme uspořádali setkání, kterého se účastnil sám pan architekt Görner. Mluvil nejen o konceptu Parkového muzea, ale také o své inspiraci stojící za zrodem celého komplexu.

Přímo v technickém vzorovém bytě jsme budoucím obyvatelům přiblížili, jak fungují rekuperační jednotky osazené v bytech a systém chytré domácnosti.

Víte, že rekuperační jednotky umožňují výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí? Velkým přínosem je také to, že vzduch přiváděný do bytu je zbaven všech nečistot a prachu, což má pozitivní vliv na zdravější vnitřní prostředí. Chytrá domácnost je v moderních obytných stavbách čím dál častější. Umožňuje na dálku ovládat různé funkce v bytě např. topení, světla, média aj. Tím činí bydlení ještě pohodlnější.

Návštěva technického vzorového bytu

01.11.2018

Návštěva technického vzorového bytu

Pro klienty Modřanka Tower jsme uspořádali malé setkání přímo v technickém vzorovém bytě a představili jim, jak fungují rekuperační jednotky osazené v bytech a systém chytré domácnosti.

Užití rekuperační jednotky nejen umožňuje výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí na rozdíl od větrání při otevřených oknech. Zároveň také tímto způsobem šetří spotřebu energie na dodatečné vytápění tepelných ztrát, jelikož do místnosti již proudí čerstvý předehřátý vzduch. Jednotka je vybavena filtry, tudíž vzduch přiváděný do bytu je zbaven všech nečistot a prachu a je tak zajištěno zdravější vnitřní prostředí.

Chytrá domácnost je v moderních obytných stavbách čím dál častějším prostředkem k bezdrátovému i dálkovému ovládání různých funkcí v bytě, např. topení, světel, médií nebo ke kontrole zabezpečení. Vše lze snadno obsloužit ze svého mobilního zařízení díky aplikaci. Klienti mají stále možnost instalace chytré domácnosti v rámci klientských změn.

A abychom neřešili jen technické zařízení, pozvali jsme na setkání také pana architekta Görnera, který mluvil o své inspiraci a budoucím obyvatelům vysvětlil celý koncept Parkového muzea.

Rezidence Modřanka hlásí vyprodáno

17.09.2018

Rezidence Modřanka hlásí vyprodáno

Není se čemu divit, vždyť Modřany jsou krásnou pražskou čtvrtí. Dostupnost do centra, okolní klid a samozřejmě i krásné byty a jejich architektonické zpracování zajistily vyprodání všech bytů ještě před jejich dokončením.

etapě A je prodáno všech 70 bytů a stejně je na tom i etapa D se všemi 73 byty. Velikosti bytů i potřeby jejich majitelů jsou různé, avšak radost z nového domova je jistě u všech budoucích obyvatel stejně velká.

Děkujeme za projevenou důvěru.

Certifikát BREEAM i pro poslední rezidenční etapu projektu

27.07.2018

Certifikát BREEAM i pro poslední rezidenční etapu projektu


I poslední rezidenční etapa projektu Rezidence Modřanka se může pyšnit certifikátem BREEAM. Ten hodnotí budovy podle jejich energetické náročnosti. O podrobnostech hodnocení jsme psali v minulé aktualitě, kdy toto hodnocení dostala Modřanka Tower.

Poslední rezidenční etapa byla celkově hodnocena stupněm Very Good a nejlepší hodnocení, blížící se k 90 %, dostala v oblastech odpadového hospodářství, dostupné veřejné dopravy a pozitivně hodnocen byl i environmentální dopad výstavby budovy.

Toto ocenění není ani tak pro nás, jako spíš pro budoucí generace. A my jsme moc rádi, že jsme ho pro ně získali.​

Hrubá stavba etapy A dokončena

16.05.2018

Hrubá stavba etapy A dokončena

V polovině května byla dokončena hrubá stavba etapy A.

V 70 bytech začneme vyzdívat stěny, vylévat podlahy a osazovat okna i dveře. Ačkoliv by se mohlo zdát, že v bytech už není tolik práce, opak je pravdou. Před kolaudací nás toho čeká ještě hodně.

Jsme ale rádi, že stavba roste podle plánů a majitelé mohou pomalu vybírat nábytek do jejich nových domovů.

Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

20.03.2018

Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower získala další ocenění. Tentokrát se jedná o certifikaci BREEAM.

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je známkou těch nejlepších environmentálních standardů v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní a ekologická řešení.

Modřanka Tower obdržela hodnocení Very Good ve fázi projektu. Patří tedy mezi šetrné stavby s malým dopadem na životní prostředí a budované v souladu s principy udržitelného rozvoje.

Modřanka Tower roste

15.03.2018

Modřanka Tower roste

Práce na oceněné Modřanka Tower rychle pokračují. V březnu dosáhla stavba svého 15. podlaží.

V současné době probíhá v bytech zdění vnitřních příček, osazování oken a dveří, které si vybrali budoucí obyvatelé. Stavba pokračuje podle plánu a výhledy do okolí jsou opravdu krásné.

Takové výhledy majitelům bytů nezevšední ani po deseti letech, za to ručíme.

Modřanka Tower získala Cenu architektů v Realitním projektu roku!

20.11.2017

Modřanka Tower získala Cenu architektů v Realitním projektu roku!

Je to tady... Náš projekt Modřanka Tower uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017! Navázal tak na úspěch celého projektu v minulém roce, který dosáhl na vítězství v kategorii Cena veřejnosti. Letos jsme pro Modřanka Tower získali ocenění od architektů a můžeme tak s konečnou platností prohlásit stavbu za po všech stránkách vydařený projekt!

 

Stěhování prvních obyvatel

26.09.2017

Stěhování prvních obyvatel

Čas od zahájení výstavby uplynul jako voda a do dokončené a zkolaudované etapy B se pomalu ale jistě začínají stěhovat první obyvatelé. Celá Modřanka díky tomu začíná ožívat.

Atrium Modřanky se zelená a dokončené budovy září novotou. Podívejte se do naší galerie na to, jak domy vypadají ve své finální podobě.

Pokud i vy toužíte po bydlení v atraktivní a přesto klidné lokalitě Prahy, neváhejte a podívejte se na nabídku volných bytů z dalších etap nebo nás navštivte v prodejní kanceláři.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Etapa C zkolaudována

10.08.2017

Etapa C zkolaudována

Po etapě B se úspěšné kolaudace dočkala i další část Rezidence Modřanka – etapa C. Vlastníci se do svých domovů mohou brzy začít stěhovat!

Pravidelně každých 14 můžete v naší webové galerii sledovat proces výstavby ostatních etap. V mezičase se nechte inspirovat podobou vzorového bytu, který vám dá představu o tom, jak by mohlo vypadat i vaše bydlení v Rezidenci.

Pokud se zajímáte o aktuální novinky, interiérové trendy či tipy na výlety v okolí Modřan, spojte se s námi na našem Facebookovém profilu.

Modřanka Tower roste před očima

07.08.2017

Modřanka Tower roste před očima

Výstavba Tower, dominanty celé Rezidence Modřanka, zdárně pokračuje. Pracuje se již na jejím třetím nadzemním podlaží.

Moderní jedno až čtyř pokojové byty nabídnou svým budoucím obyvatelům komfortní bydlení. Modřanka Tower bude svým budoucím obyvatelům nabízet úchvatné pohledy do okolí ze soukromých balkonů.

Prodej bytů byl již spuštěn, neváhejte tedy a vyberte si právě ten svůj snový domov. Průběh výstavby můžete pravidelně sledovat ve fotogaleriích i na našem Facebooku. Aktuální snímky přidáváme každých 14 dní.

Výstavba etapy A byla zahájena

31.07.2017

Výstavba etapy A byla zahájena

Sledujete pravidelně, jak pokračuje práce na celém projektu Rezidence Modřanka? Přinášíme skvělou zprávu!

Začátkem července byly dokončeny zemní práce a započaly práce na stavbě samotné. Výstavba běží dle časového plánu a další bytový dům bude získávat reálnou podobu. Nové byty v Modřanech těží především ze své lokality spojující klid a blízkost přírody se snadnou dopravní dostupností do centra Prahy a kvalitní občanskou vybaveností.

Pokud vás oblast a Rezidence Modřanka okouzlila, navštivte naši prodejní kancelář, kde se dozvíte veškeré podrobnosti o projektu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Spouštíme prodej další etapy Rezidence Modřanka

29.06.2017

Spouštíme prodej další etapy Rezidence Modřanka

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů, máme dobrou zprávu! Dnes oficiálně spouštíme prodej 4. etapy projektu Rezidence Modřanka.
 
nabídce je celkem 73 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, o výměře 30 až 125 m2. Téměř všechny byty mají balkon nebo terasu, kde můžete příjemně relaxovat a užívat si krásný výhled. Byty v přízemí disponují předzahrádkami pro pěstování bylinek, dovádění s dětmi nebo posezení s přáteli.
 
Navštivte nás v naší prodejní kanceláři v Modřance a zjistěte vše, co vás o projektu zajímá.
 
Těšíme se na vás!
 

Etapa B zkolaudována!

09.05.2017

Etapa B zkolaudována!

Pro ty, kdo se už těší do svých nových domovů v Rezidenci Modřanka, máme dobrou zprávu: etapa B je zkolaudována a čeká na své první obyvatele!
 
Výstavba ostatních etap probíhá podle harmonogramu. Jak nám to jde, se můžete podívat do naší webové galerie.
 
Nebo se za námi stavte v prodejní kanceláři, kde se dozvíte vše, co vás o Modřance i přilehlém okolí zajímá, a uvidíte tu i 3D model celého projektu. Těšíme se na vás!
 

Zahájili jsme výstavbu třetí etapy projektu!

09.02.2017

Zahájili jsme výstavbu třetí etapy projektu!

Máme pro vás skvělou novinku! V minulých dnech byla zahájena výstavba etapy D – Modřanka Tower.
 
Tower nabídne 70 unikátních bytů s výhledy do širokého okolí a na řeku Vltavu. Navštivte nás v prodejní kanceláři, kde od naší sympatické prodejkyně Kristýny získáte veškeré podrobné informace o Modřance a můžete se podívat na 3D model celého projektu. Prodej bytů z nové etapy bude spuštěn v týdnu od 13. 2. 2017.
 
Jak nám jde stavba pěkně od ruky, můžete pravidelně kontrolovat v naší galerii – Průběh výstavby. Nebo nás sledujte na našem Facebookovém profilu, kde zveřejňujeme aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Modřan.
 

Vzorový byt

13.01.2017

Vzorový byt

Součástí Dne otevřených dveří na Modřance byla i prezentace vzorového bytu. Interiér je navržený studiem Ateliér Kunc Architects, které klade důraz na nadčasový styl, harmonii a originalitu.
 
„Návrh a realizace ukázkového bytu byla pro náš ateliér svým způsobem „výzva", ve které bylo třeba propojit krásu, praktično a dostupnou cenu za celkovou realizaci,“ říká k projektu architektka Hana Míková.
 
Byt, který je navržen podle současných trendů a vyhovuje vysokým standardům bydlení, doplnili architekti o moderní nábytek, včetně promyšlených detailů v oblíbeném Nordic Stylu.
 
Díky kontrastu bílé barvy s prvky antracitu a dekoru dřeva, s podsvícenými pohledy a ne zcela běžným rozmístěním svítidel, vznikl dojem výjimečného interiéru.
 
Podívejte se do galerie na fotografie vzorového bytu, jak by mohl vypadat váš budoucí domov, kam se budete rádi vracet relaxovat i dobíjet energii.

Den otevřených dveří

06.01.2017

Den otevřených dveří

V prosinci jsme na Modřance připravili Den otevřených dveří, kde si zájemci o bydlení v klidné části Prahy mohli prohlédnout 3D model projektu, vzorový byt, projít s námi stavbou a zjistit více informací o současných i dalších plánovaných etapách.
 
Pro návštěvníky bylo připraveno i drobné občerstvení a teplé nápoje pro zahřátí. Máme radost, že zájem o prohlídku Rezidence Modřanka byl tak velký.
 
Podívejte se do naší galerie, jak Den otevřených dveří probíhal.
 
Děkujeme za vaši návštěvu!
 

Modřanka získala Cenu veřejnosti v Realitním projektu roku!

02.12.2016

Modřanka získala Cenu veřejnosti v Realitním projektu roku!

Tento týden proběhlo vyhlášení soutěže Realitní projekt roku, která má za cíl mapovat a oceňovat nejkvalitnější developerské projekty na trhu. Jsme pyšní, že Modřanka získala i letos první místo v Ceně veřejnosti a těší se velké oblibě.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, zákazníkům a partnerům, kteří Rezidenci Modřanka v hlasování podpořili.  
Těší nás, že naše úsilí vybudovat v Modřanech kvalitní a moderní bydlení, bylo oceněno širokou veřejností. Pokud vás zajímá, jak pokračuje výstavba Modřanky, nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo web, kde s vámi sdílíme všechny novinky a fotky z průběhu výstavby.
 

Dokončili jsme hrubou stavbu etapy B!

22.09.2016

Dokončili jsme hrubou stavbu etapy B!

Zajímá vás, jak pokračujeme s výstavbou Rezidence Modřanka? Máme pro vás senzační novinky!

V minulých dnech jsme dokončili hrubou stavbu etapy B a etapa C je zatím ve 3. NP. Na stavbě pilně pracujeme a výstavba tak pokračuje dle plánovaného harmonogramu.

O stavbě vás každých 14 dní informujeme rovněž na našem Facebooku, kde s vámi pravidelně sdílíme fotografie z průběhu výstavby.

Navštívit nás můžete také v naší prodejní kanceláři, naše sympatická prodejkyně Kristýna vám ráda zodpoví dotazy k Modřance a ukáže i 3D model celého projektu.

Nové fotky prodejní kanceláře!

24.02.2016

Nové fotky prodejní kanceláře!

Naši prodejní kancelář jsme vám již představovali. Všem těm, kteří u nás ještě nebyli, ale stále muselo být záhadou, jak to uvnitř vlastně vypadá. Takže pro vás máme krásné fotky interiéru, které vám hodně napoví.

Jak jsme slibovali kromě skvělé kávy, si u nás můžete prohlédnout i 3D model celého projektu, který pomalu vyrůstá v okolí. Prodejní kancelář se totiž nachází na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu v pražských Modřanech.

Najdete nás v ní každý všední den od 9:00 do 17:00. Pokud máte ohledně bydlení v Rezidenci Modřanka nějaké otázky, obraťte se na naši prodejkyni Kristýnu Smetanovou na telefonním čísle 724 772 248, emailu prodej@rezidenmodranka.cz nebo se u nás zastavte na kávu. 

Více fotek z prodejní kanceláře naleznete kromě webových stránek i na našem facebookovém profilu.

Druhá etapa výstavby zahájena!

04.02.2016

Druhá etapa výstavby zahájena!

S novým měsícem pro vás máme i pár novinek z Modřanky. Nenapadlo vás náhodou, kdy už se pustíme do výstavby druhé etapy projektu? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu.

Druhou etapu stavby developerského projektu Rezidence Modřanka jsme zahájili v pondělí 1. února. Ve fázi C bude celkem 88 bytů, aktuálně je v nabídce 63 bytů a více informací se dozvíte v našem katalogu nebo v prodejní kanceláři. Ta stojí na místě, kde Modřanka pomalu vyrůstá tedy na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu v pražských Modřanech.

Otevřeno máme každý pracovní den od 9:00 do 17:00. V případě jakéhokoliv dotazu se obraťte na naši prodejkyni Kristýnu Smetanovou na telefonním čísle 724 772 248 nebo emailu prodej@rezidenmodranka.cz.

Další novinkou je, že náš generální ředitel pan Yishay Furman poskytl rozhovor pro server Flatstore, kde se rozpovídal nejen o našich projektech. Celý rozhovor naleznete k přečtení ZDE nebo na našem Facebooku.

Současnost v souladu s tradicí

06.11.2015

Současnost v souladu s tradicí

Na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek vyrůstá Rezidence Modřanka. Modřany jsou čtvrtí s historií sahající až do dávnověku. Svou roli sehrály za husitských válek i v době komunistické totality. Pojďme si společně připomenout důležité modřanské milníky a dozvědět se tak o místě, které by se mohlo brzy stát vaším domovem.

Nejstarší historicky doložená zmínka o Modřanech sahá až do roku 1178 a byla v darovací listině vyšehradské kapitule. Značnou škodu utrpěly Modřany za husitských válek. V roce 1420 při tažení husitů na Zbraslavský klášter byly vypleněny a zdejší kostel byl vypálen.  

Proměna z venkova na město

V 19. století se Modřany proměnily z venkovské vsi na pražské předměstí a v roce 1855 byly povýšeny na samostatnou farnost. Po vzniku Československé republiky zde probíhal stavební ruch a dokonce tu přednášel i prezident T. G. Masaryk. Po roce 1948 Modřany postihlo znárodňování spolu s celým Československem.

V roce 1964 byly k Modřanům připojeny Komořany a v roce 1968 se sloučily s Prahou.  A roku 1994 byla městská část Praha-Modřany přejmenována na Prahu 12.

Nyní jsou Modřany krásnou a moderní čtvrtí, která se stala domovem tisíců lidí. Modřany jsou oblíbené hlavně ze dvou důvodů – jsou snadno dostupné z centra Prahy a nabízí klid a přírodu i přesto, že bydlíte ve velkoměstě.  

První fotky ze stavby a z prodejní kanceláře!

27.10.2015

První fotky ze stavby a z prodejní kanceláře!

Konečně můžete omrknout, jak parádní máme prodejní kancelář, která už od léta stojí na místě, kde vyrůstá Rezidence Modřanka. Nechybí ani fotky z místa činu – tedy z místa, kde pomalu vzniká váš budoucí domov.

Pravidelně vám teď budeme přinášet nové fotky, abyste nás a naši práci měli pod dohledem. Těšte se na aktuální reporty z Modřan a novinky ze stavby. Fotky z průběhu výstavby najdete samozřejmě v naší galerii.

Kdo ještě nesleduje náš FB profil, tak by nás určitě měl zalajkovat, protože na našem Facebooku se dozvíte nejen o tom, jak pokračuje stavba, ale i co v okolí stojí za vidění a také pro vás pravidelně přinášíme střípky z historie Modřan.

Pokud jste se na nás ještě nepřišli podívat, určitě se zastavte. Prodejní kancelář je otevřená 5 dní v týdnu, vždy od 9:00 do 17:00. Kromě skvělé kávy, kterou pro vás máme, u nás také můžete omrknout 3D model celého projektu, díky kterému se s Rezidencí Modřanka blíže seznámíte a podíváte se, kde přesně budete bydlet.

Neváhejte a zastavte se! :) 

Stavba zahájena!

14.09.2015

Stavba zahájena!

Konečně je to tady, ve středu 2. září jsme zahájili výstavbu Rezidence Modřanka. Na místě chystaného developerského projektu na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu už se prohánějí první bagry, a co nevidět budou vidět první výsledky naší práce.

V několika fázích výstavby na vás čeká 292 nových bytů o velikosti 30-160m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Nebudou chybět ani zasklené lodžie, prostorné terasy a zelené předzahrádky.

Nezapomeňte, že na místě, kde bude stát Rezidence Modřanka se nachází naše prodejní kancelář, kde se můžete podívat na 3D model celého projektu a zkontrolovat, jak nám práce jde od ruky.

Zastavte se a spojte návštěvu Modřan třeba s procházkou podél Vltavy. Těšíme se na vás!

Prodejní kancelář otevřena

30.07.2015

Prodejní kancelář otevřena

Chcete navštívit místo, kde bude stát Rezidence Modřanka? Projít se po okolí, dozvědět se o nových bytech v Modřanech veškeré informace a prohlédnout si detailní model celého projektu? Otevřeli jsme pro vás prodejní kancelář, stavte se na kávu.

Víte, kde nás najdete? Naše prodejní kancelář se nachází přímo na místě chystaného projektu na křižovatce ulic Komořanská/K Vystrkovu na Praze 12. Rozhodně nás nepřehlédnete, protože jsme vidět už z dálky. Dostanete se k nám autem, tramvají, autobusem, vlakem, přívozem, na kole, bruslích nebo pěšky.

V naší prodejní kanceláři pro vás máme přichystaný 3D model celého projektu. Můžete si tak prohlédnout, kde se přesně bude nacházet váš byt, jak bude vypadat váš balkon, terasa, lodžie či předzahrádka. Díky 3D modelu tak získáte jasnější představu o vašem budoucím domově.

Těšíme se na vás každý všední den od 9:00 do 17:00. Pokud vám termín nebude vyhovovat, není problém domluvit si schůzku mimo otevírací dobu na telefonním čísle: 724 772 248. Přijďte poznat místo, kde vaše sny vyrostou.  

Bydlení, které jste si vysnili

29.04.2015

Bydlení, které jste si vysnili

Víte, kolik místa je k dispozici v Rezidenci Modřanka? Chystaný developerský projekt na Praze 4 nabízí moderní bydlení vybroušené k dokonalosti.

292 bytů, 796 místností, 281 balkónů a teras o rozloze 4.500 m2. Nebudou chybět ani předzahrádky v celkové výměře 4.204 m2 a zasklené lodžie na ploše 1.993 m2. Na samém vrcholu budovy budou nádherné a rozlehlé terasy s výhledem na okolí. Jedinečný koncept čtyř budov, které budou do tvaru podkovy, zajistí obyvatelům soukromí a také klid.

09.04.2015

Pojďte společně s námi bydlet tam, kde vaše sny vyrostou

Ještě jste nenašli vaše vysněné bydlení? Lokalita pražských Modřan je ideálním místem pro život. Klid, dostatek zeleně a veškerá občanská vybavenost, to je jen zlomek toho, co Modřany nabízí. Staňte se společně s námi modřanským starousedlíkem. V Rezidenci Modřanka totiž naleznete vše, co moderní bydlení nabízí.

Promyšlené půdorysy bytů dotažené do posledního detailu, kde každý byt nabízí balkon, komoru nebo velký úložný prostor, kvalitní dřevěná eurookna nebo elegantní a moderní standardy, které podtrhnou celou atmosféru vašeho budoucího domova.

Pokud v Praze hledáte levné byty na prodej, tak jste u nás správně.

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT