NOVINKY

Nenechte si ujít poslední šanci pořídit byt na Modřance!

22.06.2020

Nenechte si ujít poslední šanci pořídit byt na Modřance!

Nestihli jste pořídit byt v předchozích etapách Modřanky? Nezoufejte, do prodeje jsme uvolnili poslední etapu projektu. V nabídce je 50 bytových jednotek zejména v dispozicích 1+kk a 2+kk vhodných pro jednotlivce či páry. Pokud jste rodina a potřebujete více prostoru, využijte šance, dokud jsou k dispozici také jednotky 3+kk.

Výhodou poslední etapy jsou 4 komerční jednotky, ve kterých vznikne prostor pro služby rezidentům. Pokud si chcete otevřít prodejnu s potravinami, ordinaci či školku, prohlédněte si nabídku prostor zde.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a domluvit si schůzku přímo na Modřance.
 

Na Modřance je pěkně živo

02.10.2019

Na Modřance je pěkně živo

Třetí a čtvrtá etapa Modřanky s celkem 143 byty se postupně zaplňuje a ožívá. Poslední byty byly předány a nyní je čas na velké stěhování. První dvě etapy a na jaře letošního roku dokončený park už krásně fungují, zázemí pro nové rodiny je tedy připravené.
Kdo nestihl koupit byt na Modřance do teď, bude mít ještě poslední šanci. Začátkem příštího roku budeme do prodeje pouštět poslední etapu!

 

Rezidence Modřanka je druhým rezidenčním projektem v ČR s certifikací BREEAM

21.06.2019

Rezidence Modřanka je druhým rezidenčním projektem v ČR s certifikací BREEAM

BREEAM je systémem hodnocení udržitelnosti budov. Na projekty nahlíží komplexně, kromě energetické efektivity a úspornosti při nakládání s vodou a odpady se zaměřuje i na proces výstavby, včetně volby materiálů či stavebních postupů.

Mezi udržitelná řešení patří u Modřanky kupříkladu technologie nuceného větrání s rekuperací. Rekuperační jednotky umožňují na rozdíl od větrání při otevřených oknech výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí. Zároveň tímto způsobem šetří spotřebu energie na dodatečné vytápění tepelných ztrát, do místnosti proudí čerstvý již předehřátý, resp. ochlazený vzduch. Jednotky jsou vybaveny filtry, vzduch přiváděný do bytů je tedy zbaven nečistot a prachu, a je tak zajištěno zdravější vnitřní prostředí.

Kladné hodnocení získala Modřanka také díky úspornému nakládání s vodou či vybudování parku, v němž bylo pamatováno na využití lokálních druhů zeleně či umístění hmyzího hotelu a pítka pro ptáky.

Přijďte si užít novou část Parkového muzea

27.05.2019

Přijďte si užít novou část Parkového muzea

V sobotu 18. května 2019 jsme za přítomnosti starosty MČ Prahy 12 a generálního ředitele skupiny Horizon slavnostně zahájili provoz další části Parkového muzea. Spoluautor parku MgA. Matěj Görner vzal dospělé návštěvníky na komentovanou prohlídku, zatímco děti dováděly na hřištích.

Parkové muzeum se rozrostlo o dalších 9 stanovišť, tzv. atmosfér. Při procházce se dostanete z dávné minulosti doprovázené např. Eliškou Přemyslovnou nebo Janem Husem až do budoucnosti. Bude metro v Modřanech? Jednou ze zastávek je stěna ve tvaru ikonického vagonu metra, která je určena pro legální graffity. První vzkaz na vagon napsal starosta Jan Adamec.

Na ploše 0,65 hektaru se dozvíte o historii Modřan, posedíte s přáteli nebo si s dětmi užijete zábavné aktivní odpoledne. Tak se zastavte.

Rezidence Modřanka je téměř hotová!

21.03.2019

Rezidence Modřanka je téměř hotová!

S radostí oznamujeme další kolaudaci. Tentokrát se jedná o etapu A, ve které má nový domov 73 rodin. Stavba byla zahájena v červenci roku 2017 a o jejím průběhu jsme vás pravidelně informovali ve fotogalerii nebo na Facebooku.

V následujících týdnech budou majitelé vyzvání k technickým prohlídkám bytů a zanedlouho se mohou začít stěhovat. Věříme, že každé další jaro si budou toto období rádi připomínat.

A než se začnou majitelé stěhovat, bude Parkové muzeum hotové.

20.02.2019

Podívejte se, jak jsme stavěli Modřanka Tower

S velkou radostí představujeme toto časosběrné video, na kterém je vidět celý průběh výstavby Modřanka Tower. Začalo se v červenci roku 2017 a během celé stavby jsme vás informovali o jednotlivých krocích, získaném ocenění i certifikátech a také jsme přinášeli aktuální fotky ze stavby.

Teď bychom rádi oslavili, že v prosinci roku 2018 byla Modřanka Tower hotová. Vypadá to tak snadno a rychle, v těch 30 sekundách, že?

Modřanka Tower - Zkolaudováno!

16.01.2019

Modřanka Tower - Zkolaudováno!

Naši klienti budou včas informováni o průběhu a nutných krocích k brzkému předání jejich jednotek. Věříme, že si noví obyvatelé budou užívat nejen výhledy na poklidný tok Vltavy, ale také dostupnost centra Prahy. Těšíme se na další rodinné příběhy, které se v Modřance začnou odehrávat.
 

Setkání klientů Rezidence Modřanka

27.11.2018

Setkání klientů Rezidence Modřanka

Pro klienty Rezidence Modřanka, etapy A, jsme uspořádali setkání, kterého se účastnil sám pan architekt Görner. Mluvil nejen o konceptu Parkového muzea, ale také o své inspiraci stojící za zrodem celého komplexu.

Přímo v technickém vzorovém bytě jsme budoucím obyvatelům přiblížili, jak fungují rekuperační jednotky osazené v bytech a systém chytré domácnosti.

Víte, že rekuperační jednotky umožňují výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí? Velkým přínosem je také to, že vzduch přiváděný do bytu je zbaven všech nečistot a prachu, což má pozitivní vliv na zdravější vnitřní prostředí. Chytrá domácnost je v moderních obytných stavbách čím dál častější. Umožňuje na dálku ovládat různé funkce v bytě např. topení, světla, média aj. Tím činí bydlení ještě pohodlnější.

Návštěva technického vzorového bytu

01.11.2018

Návštěva technického vzorového bytu

Pro klienty Modřanka Tower jsme uspořádali malé setkání přímo v technickém vzorovém bytě a představili jim, jak fungují rekuperační jednotky osazené v bytech a systém chytré domácnosti.

Užití rekuperační jednotky nejen umožňuje výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí na rozdíl od větrání při otevřených oknech. Zároveň také tímto způsobem šetří spotřebu energie na dodatečné vytápění tepelných ztrát, jelikož do místnosti již proudí čerstvý předehřátý vzduch. Jednotka je vybavena filtry, tudíž vzduch přiváděný do bytu je zbaven všech nečistot a prachu a je tak zajištěno zdravější vnitřní prostředí.

Chytrá domácnost je v moderních obytných stavbách čím dál častějším prostředkem k bezdrátovému i dálkovému ovládání různých funkcí v bytě, např. topení, světel, médií nebo ke kontrole zabezpečení. Vše lze snadno obsloužit ze svého mobilního zařízení díky aplikaci. Klienti mají stále možnost instalace chytré domácnosti v rámci klientských změn.

A abychom neřešili jen technické zařízení, pozvali jsme na setkání také pana architekta Görnera, který mluvil o své inspiraci a budoucím obyvatelům vysvětlil celý koncept Parkového muzea.

Rezidence Modřanka hlásí vyprodáno

17.09.2018

Rezidence Modřanka hlásí vyprodáno

Není se čemu divit, vždyť Modřany jsou krásnou pražskou čtvrtí. Dostupnost do centra, okolní klid a samozřejmě i krásné byty a jejich architektonické zpracování zajistily vyprodání všech bytů ještě před jejich dokončením.

etapě A je prodáno všech 70 bytů a stejně je na tom i etapa D se všemi 73 byty. Velikosti bytů i potřeby jejich majitelů jsou různé, avšak radost z nového domova je jistě u všech budoucích obyvatel stejně velká.

Děkujeme za projevenou důvěru.

Certifikát BREEAM i pro poslední rezidenční etapu projektu

27.07.2018

Certifikát BREEAM i pro poslední rezidenční etapu projektu


I poslední rezidenční etapa projektu Rezidence Modřanka se může pyšnit certifikátem BREEAM. Ten hodnotí budovy podle jejich energetické náročnosti. O podrobnostech hodnocení jsme psali v minulé aktualitě, kdy toto hodnocení dostala Modřanka Tower.

Poslední rezidenční etapa byla celkově hodnocena stupněm Very Good a nejlepší hodnocení, blížící se k 90 %, dostala v oblastech odpadového hospodářství, dostupné veřejné dopravy a pozitivně hodnocen byl i environmentální dopad výstavby budovy.

Toto ocenění není ani tak pro nás, jako spíš pro budoucí generace. A my jsme moc rádi, že jsme ho pro ně získali.​

Hrubá stavba etapy A dokončena

16.05.2018

Hrubá stavba etapy A dokončena

V polovině května byla dokončena hrubá stavba etapy A.

V 70 bytech začneme vyzdívat stěny, vylévat podlahy a osazovat okna i dveře. Ačkoliv by se mohlo zdát, že v bytech už není tolik práce, opak je pravdou. Před kolaudací nás toho čeká ještě hodně.

Jsme ale rádi, že stavba roste podle plánů a majitelé mohou pomalu vybírat nábytek do jejich nových domovů.

Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

20.03.2018

Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower získala další ocenění. Tentokrát se jedná o certifikaci BREEAM.

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je známkou těch nejlepších environmentálních standardů v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní a ekologická řešení.

Modřanka Tower obdržela hodnocení Very Good ve fázi projektu. Patří tedy mezi šetrné stavby s malým dopadem na životní prostředí a budované v souladu s principy udržitelného rozvoje.

Modřanka Tower roste

15.03.2018

Modřanka Tower roste

Práce na oceněné Modřanka Tower rychle pokračují. V březnu dosáhla stavba svého 15. podlaží.

V současné době probíhá v bytech zdění vnitřních příček, osazování oken a dveří, které si vybrali budoucí obyvatelé. Stavba pokračuje podle plánu a výhledy do okolí jsou opravdu krásné.

Takové výhledy majitelům bytů nezevšední ani po deseti letech, za to ručíme.

Modřanka Tower získala Cenu architektů v Realitním projektu roku!

20.11.2017

Modřanka Tower získala Cenu architektů v Realitním projektu roku!

Je to tady... Náš projekt Modřanka Tower uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017! Navázal tak na úspěch celého projektu v minulém roce, který dosáhl na vítězství v kategorii Cena veřejnosti. Letos jsme pro Modřanka Tower získali ocenění od architektů a můžeme tak s konečnou platností prohlásit stavbu za po všech stránkách vydařený projekt!

 

Modřanka Tower nominována na Realitní projekt roku 2017

09.10.2017

Modřanka Tower nominována na Realitní projekt roku 2017

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower je jedním z projektů nominovaných v soutěži Realitní projekt roku 2017. Součástí této oficiální soutěže je i klání o „Cenu veřejnosti". Věříme, že Modřanka Tower má své nepopiratelné kvality a svým hlasem jí můžete podpořit i vy.

Realitní projekt roku 2017 je soutěží nejlepších developerských projektů, které aktuálně vznikají po celé České republice. Představuje ty nejkvalitnější projekty na trhu.

Jsme pyšní na to, že si Rezidence Modřanka v loňském roce připsala na své konto již jedno vítezství v kategorii Cena veřejnosti.

Patří-li Modřanka mezi vaše oblíbené, věnujte si svůj hlas ZDE.

Stěhování prvních obyvatel

26.09.2017

Stěhování prvních obyvatel

Čas od zahájení výstavby uplynul jako voda a do dokončené a zkolaudované etapy B se pomalu ale jistě začínají stěhovat první obyvatelé. Celá Modřanka díky tomu začíná ožívat.

Atrium Modřanky se zelená a dokončené budovy září novotou. Podívejte se do naší galerie na to, jak domy vypadají ve své finální podobě.

Pokud i vy toužíte po bydlení v atraktivní a přesto klidné lokalitě Prahy, neváhejte a podívejte se na nabídku volných bytů z dalších etap nebo nás navštivte v prodejní kanceláři.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Etapa C zkolaudována

10.08.2017

Etapa C zkolaudována

Po etapě B se úspěšné kolaudace dočkala i další část Rezidence Modřanka – etapa C. Vlastníci se do svých domovů mohou brzy začít stěhovat!

Pravidelně každých 14 můžete v naší webové galerii sledovat proces výstavby ostatních etap. V mezičase se nechte inspirovat podobou vzorového bytu, který vám dá představu o tom, jak by mohlo vypadat i vaše bydlení v Rezidenci.

Pokud se zajímáte o aktuální novinky, interiérové trendy či tipy na výlety v okolí Modřan, spojte se s námi na našem Facebookovém profilu.

Modřanka Tower roste před očima

07.08.2017

Modřanka Tower roste před očima

Výstavba Tower, dominanty celé Rezidence Modřanka, zdárně pokračuje. Pracuje se již na jejím třetím nadzemním podlaží.

Moderní jedno až čtyř pokojové byty nabídnou svým budoucím obyvatelům komfortní bydlení. Modřanka Tower bude svým budoucím obyvatelům nabízet úchvatné pohledy do okolí ze soukromých balkonů.

Prodej bytů byl již spuštěn, neváhejte tedy a vyberte si právě ten svůj snový domov. Průběh výstavby můžete pravidelně sledovat ve fotogaleriích i na našem Facebooku. Aktuální snímky přidáváme každých 14 dní.

Výstavba etapy A byla zahájena

31.07.2017

Výstavba etapy A byla zahájena

Sledujete pravidelně, jak pokračuje práce na celém projektu Rezidence Modřanka? Přinášíme skvělou zprávu!

Začátkem července byly dokončeny zemní práce a započaly práce na stavbě samotné. Výstavba běží dle časového plánu a další bytový dům bude získávat reálnou podobu. Nové byty v Modřanech těží především ze své lokality spojující klid a blízkost přírody se snadnou dopravní dostupností do centra Prahy a kvalitní občanskou vybaveností.

Pokud vás oblast a Rezidence Modřanka okouzlila, navštivte naši prodejní kancelář, kde se dozvíte veškeré podrobnosti o projektu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Spouštíme prodej další etapy Rezidence Modřanka

29.06.2017

Spouštíme prodej další etapy Rezidence Modřanka

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů, máme dobrou zprávu! Dnes oficiálně spouštíme prodej 4. etapy projektu Rezidence Modřanka.
 
nabídce je celkem 73 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, o výměře 30 až 125 m2. Téměř všechny byty mají balkon nebo terasu, kde můžete příjemně relaxovat a užívat si krásný výhled. Byty v přízemí disponují předzahrádkami pro pěstování bylinek, dovádění s dětmi nebo posezení s přáteli.
 
Navštivte nás v naší prodejní kanceláři v Modřance a zjistěte vše, co vás o projektu zajímá.
 
Těšíme se na vás!
 

Etapa B zkolaudována!

09.05.2017

Etapa B zkolaudována!

Pro ty, kdo se už těší do svých nových domovů v Rezidenci Modřanka, máme dobrou zprávu: etapa B je zkolaudována a čeká na své první obyvatele!
 
Výstavba ostatních etap probíhá podle harmonogramu. Jak nám to jde, se můžete podívat do naší webové galerie.
 
Nebo se za námi stavte v prodejní kanceláři, kde se dozvíte vše, co vás o Modřance i přilehlém okolí zajímá, a uvidíte tu i 3D model celého projektu. Těšíme se na vás!
 

Zahájili jsme výstavbu třetí etapy projektu!

09.02.2017

Zahájili jsme výstavbu třetí etapy projektu!

Máme pro vás skvělou novinku! V minulých dnech byla zahájena výstavba etapy D – Modřanka Tower.
 
Tower nabídne 70 unikátních bytů s výhledy do širokého okolí a na řeku Vltavu. Navštivte nás v prodejní kanceláři, kde od naší sympatické prodejkyně Kristýny získáte veškeré podrobné informace o Modřance a můžete se podívat na 3D model celého projektu. Prodej bytů z nové etapy bude spuštěn v týdnu od 13. 2. 2017.
 
Jak nám jde stavba pěkně od ruky, můžete pravidelně kontrolovat v naší galerii – Průběh výstavby. Nebo nás sledujte na našem Facebookovém profilu, kde zveřejňujeme aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Modřan.
 

Vzorový byt

13.01.2017

Vzorový byt

Součástí Dne otevřených dveří na Modřance byla i prezentace vzorového bytu. Interiér je navržený studiem Ateliér Kunc Architects, které klade důraz na nadčasový styl, harmonii a originalitu.
 
„Návrh a realizace ukázkového bytu byla pro náš ateliér svým způsobem „výzva", ve které bylo třeba propojit krásu, praktično a dostupnou cenu za celkovou realizaci,“ říká k projektu architektka Hana Míková.
 
Byt, který je navržen podle současných trendů a vyhovuje vysokým standardům bydlení, doplnili architekti o moderní nábytek, včetně promyšlených detailů v oblíbeném Nordic Stylu.
 
Díky kontrastu bílé barvy s prvky antracitu a dekoru dřeva, s podsvícenými pohledy a ne zcela běžným rozmístěním svítidel, vznikl dojem výjimečného interiéru.
 
Podívejte se do galerie na fotografie vzorového bytu, jak by mohl vypadat váš budoucí domov, kam se budete rádi vracet relaxovat i dobíjet energii.

Den otevřených dveří

06.01.2017

Den otevřených dveří

V prosinci jsme na Modřance připravili Den otevřených dveří, kde si zájemci o bydlení v klidné části Prahy mohli prohlédnout 3D model projektu, vzorový byt, projít s námi stavbou a zjistit více informací o současných i dalších plánovaných etapách.
 
Pro návštěvníky bylo připraveno i drobné občerstvení a teplé nápoje pro zahřátí. Máme radost, že zájem o prohlídku Rezidence Modřanka byl tak velký.
 
Podívejte se do naší galerie, jak Den otevřených dveří probíhal.
 
Děkujeme za vaši návštěvu!
 

Modřanka získala Cenu veřejnosti v Realitním projektu roku!

02.12.2016

Modřanka získala Cenu veřejnosti v Realitním projektu roku!

Tento týden proběhlo vyhlášení soutěže Realitní projekt roku, která má za cíl mapovat a oceňovat nejkvalitnější developerské projekty na trhu. Jsme pyšní, že Modřanka získala i letos první místo v Ceně veřejnosti a těší se velké oblibě.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, zákazníkům a partnerům, kteří Rezidenci Modřanka v hlasování podpořili.  
Těší nás, že naše úsilí vybudovat v Modřanech kvalitní a moderní bydlení, bylo oceněno širokou veřejností. Pokud vás zajímá, jak pokračuje výstavba Modřanky, nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo web, kde s vámi sdílíme všechny novinky a fotky z průběhu výstavby.
 

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří v Rezidenci Modřanka

01.12.2016

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří v Rezidenci Modřanka

V prosinci nás čeká plno báječných věcí. Kromě těšení se na vánoční čas, pro vás chystáme Den otevřených dveří na Modřance a představení vzorového bytu. Přijďte se za námi podívat ve čtvrtek 8. 12. 2016 v čase 14:00 – 19:00. A na co, že se můžete těšit?

Ve čtvrtek 8. 12. budete mít možnost prohlédnout si vzorový byt navržený studiem Ateliér Kunc Architects.. Pokud vás projekt umístěný v klidné části Prahy zaujal, máte jedinečnou příležitost zjistit více informací! A že už v je v nabídce jen pár posledních bytů? Nevěšte hlavu, při prohlídce vzorového bytu se můžete registrovat mezi první zájemce o další etapu nového bydlení, která bude do prodeje uvedena na začátku příštího roku.

Kromě prohlídky vzorového bytu a podrobných informací o Modřance, nebude chybět nabídka drobného občerstvení a teplých nápojů.

Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Rezidence Modřanka nominována na Realitní projekt roku 2016!

24.10.2016

Rezidence Modřanka nominována na Realitní projekt roku 2016!

Máme pro vás fantastickou novinku! Rezidence Modřanka je jedním z nominovaných projektů v soutěži Realitní projekt roku 2016, svým hlasem v soutěži ji můžete podpořit i vy.

O co se jedná? Realitní projekt roku 2016 je soutěž nejlepších developerských projektů v České republice. Stejně jako v předchozích ročnících je cílem představit kvalitní projekty, které jsou momentálně na trhu. Jsme pyšní, že Modřanka je i letos mezi nominovanými.

Soutěží se o cenu odborné poroty, cenu architektů a zejména cenu veřejnosti, ve které může o vítězi rozhodnout každý z vás. Pokud jste si oblíbili Modřanku, poprosíme vás o hlas v soutěži.

Stačí kliknout na odkaz a hlasovat pomocí tlačítka HLASUJTE ZDE.

Dokončili jsme hrubou stavbu etapy B!

22.09.2016

Dokončili jsme hrubou stavbu etapy B!

Zajímá vás, jak pokračujeme s výstavbou Rezidence Modřanka? Máme pro vás senzační novinky!

V minulých dnech jsme dokončili hrubou stavbu etapy B a etapa C je zatím ve 3. NP. Na stavbě pilně pracujeme a výstavba tak pokračuje dle plánovaného harmonogramu.

O stavbě vás každých 14 dní informujeme rovněž na našem Facebooku, kde s vámi pravidelně sdílíme fotografie z průběhu výstavby.

Navštívit nás můžete také v naší prodejní kanceláři, naše sympatická prodejkyně Kristýna vám ráda zodpoví dotazy k Modřance a ukáže i 3D model celého projektu.

S kočárkem Prahou 2016

18.05.2016

S kočárkem Prahou 2016

Slyšeli jste o akci S kočárkem Prahou? Letos jsme se rozhodli tuto událost podpořit, takže pokud máte doma mimčo a kočárek, tak se zastavte ve středu 25. května ve Žlutých lázních. Letos se koná již 7. ročník tohoto rodinného happeningu, tak toho buďte součástí.

Tento rok má akce i jeden nový cíl, a to je pokoření rekordu v počtu kočárků na jednom místě. Loňské číslo se zastavilo na 1120 kočárků. Co myslíte, podaří se rekord překonat?

Oblíbený průvod s kočárky povede ze Slovanského ostrova na Náplavku. K dispozici bude i kyvadlová doprava historickou tramvají či bezbariérovým parníkem. Poté bude následovat přesun do hlavního areálu ve Žlutých lázních, kde se koná to nejdůležitější a to doprovodný program. Součástí program bude i koutek pro milovníky zvířat od ZOO Praha, nebude chybět maketa tramvaje, BESIP dopravní hřiště či prohlídka hasičských a policejních aut.

Kousek od Žlutých lázní se nachází i Rezidence Modřanka, takže se cestou tam či zpátky můžete stavit omrknout, jak nám jde práce pěkně o ruky, a jak Modřanka roste do své podoby. Sledujte webové stránky skocarkemprahou.cz či FB událost.

Seznamte se, to je naše prodejkyně Kristýna!

30.04.2016

Seznamte se, to je naše prodejkyně Kristýna!

Na místě kde vyrůstá Rezidence Modřanka tedy na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu v Modřanech se, jak jistě víte, nachází naše prodejní kancelář. V ní kromě 3D modelu celého projektu a spousty informací, můžete potkat i naši prodejkyni Kristýnu, která vás seznámí se vším, co je při pořizování nového bydlení a následném stěhování potřeba.

A jaká vlastně naše prodejkyně je?

Jmenuje se Kristýna Smetanová a má v tomto oboru dlouholetou praxi. Kristýna se ráda sebevzdělává a pracuje na sobě. Ve svém volném čase má nejraději procházky přírodou třeba s pejskem a dobré lidi kolem sebe. Jejím životním mottem je: „Kde je vůle, tam je cesta".

Zastavte se za Kristýnou na kávu v naší prodejní kanceláři a můžete omrknout, jak nám jde stavba pěkně od ruky a dozvědět se o Modřance a přilehlém okolí maximum informací z úst této krásné a sympatické prodejkyně. Těšíme se na viděnou v Modřanech!

Nové fotky prodejní kanceláře!

24.02.2016

Nové fotky prodejní kanceláře!

Naši prodejní kancelář jsme vám již představovali. Všem těm, kteří u nás ještě nebyli, ale stále muselo být záhadou, jak to uvnitř vlastně vypadá. Takže pro vás máme krásné fotky interiéru, které vám hodně napoví.

Jak jsme slibovali kromě skvělé kávy, si u nás můžete prohlédnout i 3D model celého projektu, který pomalu vyrůstá v okolí. Prodejní kancelář se totiž nachází na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu v pražských Modřanech.

Najdete nás v ní každý všední den od 9:00 do 17:00. Pokud máte ohledně bydlení v Rezidenci Modřanka nějaké otázky, obraťte se na naši prodejkyni Kristýnu Smetanovou na telefonním čísle 724 772 248, emailu prodej@rezidenmodranka.cz nebo se u nás zastavte na kávu. 

Více fotek z prodejní kanceláře naleznete kromě webových stránek i na našem facebookovém profilu.

Druhá etapa výstavby zahájena!

04.02.2016

Druhá etapa výstavby zahájena!

S novým měsícem pro vás máme i pár novinek z Modřanky. Nenapadlo vás náhodou, kdy už se pustíme do výstavby druhé etapy projektu? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu.

Druhou etapu stavby developerského projektu Rezidence Modřanka jsme zahájili v pondělí 1. února. Ve fázi C bude celkem 88 bytů, aktuálně je v nabídce 63 bytů a více informací se dozvíte v našem katalogu nebo v prodejní kanceláři. Ta stojí na místě, kde Modřanka pomalu vyrůstá tedy na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu v pražských Modřanech.

Otevřeno máme každý pracovní den od 9:00 do 17:00. V případě jakéhokoliv dotazu se obraťte na naši prodejkyni Kristýnu Smetanovou na telefonním čísle 724 772 248 nebo emailu prodej@rezidenmodranka.cz.

Další novinkou je, že náš generální ředitel pan Yishay Furman poskytl rozhovor pro server Flatstore, kde se rozpovídal nejen o našich projektech. Celý rozhovor naleznete k přečtení ZDE nebo na našem Facebooku.

Děkujeme za ocenění!

19.11.2015

Děkujeme za ocenění!

Minulý týden se konalo vyhlášení soutěže Realitní projekt roku. Rezidence Modřanka se umístila na první příčce v kategorii Cena veřejnosti pro Prahu 4. Za prvenství děkujeme hlavně vám všem – našim fanouškům a zákazníkům.

Jsme pyšní, že se sešlo tolik příznivců našeho projektu a budeme se snažit splnit bydlením v Modřance všechna vaše očekávání.

Do letošního ročníku ankety Realitní projekt roku 2015 se přihlásilo téměř šedesát projektů, které se realizují nejen v Praze, ale i po celé České republice, takže konkurence byla opravdu veliká.

Hlavním cílem soutěže je mapovat a oceňovat kvalitní rezidenční developerské projekty napříč celou republikou. 

Současnost v souladu s tradicí

06.11.2015

Současnost v souladu s tradicí

Na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek vyrůstá Rezidence Modřanka. Modřany jsou čtvrtí s historií sahající až do dávnověku. Svou roli sehrály za husitských válek i v době komunistické totality. Pojďme si společně připomenout důležité modřanské milníky a dozvědět se tak o místě, které by se mohlo brzy stát vaším domovem.

Nejstarší historicky doložená zmínka o Modřanech sahá až do roku 1178 a byla v darovací listině vyšehradské kapitule. Značnou škodu utrpěly Modřany za husitských válek. V roce 1420 při tažení husitů na Zbraslavský klášter byly vypleněny a zdejší kostel byl vypálen.  

Proměna z venkova na město

V 19. století se Modřany proměnily z venkovské vsi na pražské předměstí a v roce 1855 byly povýšeny na samostatnou farnost. Po vzniku Československé republiky zde probíhal stavební ruch a dokonce tu přednášel i prezident T. G. Masaryk. Po roce 1948 Modřany postihlo znárodňování spolu s celým Československem.

V roce 1964 byly k Modřanům připojeny Komořany a v roce 1968 se sloučily s Prahou.  A roku 1994 byla městská část Praha-Modřany přejmenována na Prahu 12.

Nyní jsou Modřany krásnou a moderní čtvrtí, která se stala domovem tisíců lidí. Modřany jsou oblíbené hlavně ze dvou důvodů – jsou snadno dostupné z centra Prahy a nabízí klid a přírodu i přesto, že bydlíte ve velkoměstě.  

První fotky ze stavby a z prodejní kanceláře!

27.10.2015

První fotky ze stavby a z prodejní kanceláře!

Konečně můžete omrknout, jak parádní máme prodejní kancelář, která už od léta stojí na místě, kde vyrůstá Rezidence Modřanka. Nechybí ani fotky z místa činu – tedy z místa, kde pomalu vzniká váš budoucí domov.

Pravidelně vám teď budeme přinášet nové fotky, abyste nás a naši práci měli pod dohledem. Těšte se na aktuální reporty z Modřan a novinky ze stavby. Fotky z průběhu výstavby najdete samozřejmě v naší galerii.

Kdo ještě nesleduje náš FB profil, tak by nás určitě měl zalajkovat, protože na našem Facebooku se dozvíte nejen o tom, jak pokračuje stavba, ale i co v okolí stojí za vidění a také pro vás pravidelně přinášíme střípky z historie Modřan.

Pokud jste se na nás ještě nepřišli podívat, určitě se zastavte. Prodejní kancelář je otevřená 5 dní v týdnu, vždy od 9:00 do 17:00. Kromě skvělé kávy, kterou pro vás máme, u nás také můžete omrknout 3D model celého projektu, díky kterému se s Rezidencí Modřanka blíže seznámíte a podíváte se, kde přesně budete bydlet.

Neváhejte a zastavte se! :) 

Rezidence Modřanka se uchází o ocenění Realitní projekt roku 2015

15.10.2015

Rezidence Modřanka se uchází o ocenění Realitní projekt roku 2015

Slyšeli jste už o soutěži Realitní projekt roku 2015? Rezidence Modřanka je jedním z developerských projektů nominovaných v této soutěži. Tím to ale ještě nekončí.

Součástí této oficiální soutěže je i klání o Cenu veřejnosti. A vzhledem k tomu, že na vašem názoru nám záleží nejvíc, poprosíme vás o maličkost. Pokud se vám Rezidence Modřanka líbí, dejte nám, prosím, hlas. Stačí kliknout na odkaz ZDE a hlasovat! Děkujeme.

Nádherné výhledy a příroda na dosah

Rezidence Modřanka spojuje pohodlné bydlení uprostřed přírody s přímým tramvajovým spojením do centra města. Nabídne nádherné výhledy na Vltavu, rozlehlé lesy a parky v okolí, zelené atrium a dětské hřiště.

Originální design fasád všech budov, které nezapřou inspiraci v neoplasticismu a v díle známého holandského malíře Pieta Modriana, už je jen příjemným bonusem. Modřany jsou čtvrť s bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností, čeká na vás zde příroda a klid i přesto, že bydlíte v Praze.
 
Přijďte se podívat

Stavba projektu byla zahájena 2. září, pokud vás zajímá, jak pokračujeme, zastavte se na kávu v naší prodejní kanceláři. Ta se totiž nachází na místě, kde bude stát Rezidence Modřanka.

Stavba zahájena!

14.09.2015

Stavba zahájena!

Konečně je to tady, ve středu 2. září jsme zahájili výstavbu Rezidence Modřanka. Na místě chystaného developerského projektu na rohu ulic Komořanská/K Vystrkovu už se prohánějí první bagry, a co nevidět budou vidět první výsledky naší práce.

V několika fázích výstavby na vás čeká 292 nových bytů o velikosti 30-160m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Nebudou chybět ani zasklené lodžie, prostorné terasy a zelené předzahrádky.

Nezapomeňte, že na místě, kde bude stát Rezidence Modřanka se nachází naše prodejní kancelář, kde se můžete podívat na 3D model celého projektu a zkontrolovat, jak nám práce jde od ruky.

Zastavte se a spojte návštěvu Modřan třeba s procházkou podél Vltavy. Těšíme se na vás!

Vychutnejte si přicházející babí léto

30.08.2015

Vychutnejte si přicházející babí léto

Léto se ještě nechce za žádnou cenu vzdát svého trůnu, ale blíží se konec prázdnin, děti se chystají do školy a sluníčko už pomalu ztrácí sílu. Pokud nepatříte mezi fanoušky podzimu, tak nezoufejte, máme pro vás pár tipů, jak si během střídání ročních období Modřany vychutnat plnými doušky.

Babí léto je nádherná část roku, která nabízí nejen přírodu hrající všemi barvami, ale také teplé prosluněné dny, chladné noci, ranní mlhy a poletující pavučiny. Přečtěte si pár tipů, jak si tohle období užít.

Co třeba jít pouštět draka na pláně podél Vltavy nebo některý z modřanských kopců? Jestli jste vášnivý houbař, tak vyzkoušejte štěstí v Modřanské rokli nebo v Kunratickém lese, třeba až začnou růst, tak se vám poštěstí.

Rybaření na březích Vltavy, projížďky na lodích, Kunratické vinobraní, romantické procházky v přírodě, venkovní sportovní aktivity a mnoho dalšího. Při návratu z procházky v Modřanské rokli se nezapomeňte zastavit v záchranné stanici Penthea, podívat se na dravce a fretku.

Užijte si teplo a sluníčko, dokud ještě je. V co nejbližší době vám odtajníme pár novinek a zajímavých akcí, které pro vás chystáme! :)

Už jste vyzkoušeli paddleboarding?

17.08.2015

Už jste vyzkoušeli paddleboarding?

Víte, kde je první půjčovna paddleboardu v Praze? Nachází se pár zastávek od Rezidence Modřanka ve Žlutých lázních.

A co vlastně paddleboarding je? Během letních měsíců jste si v Praze na Vltavě jistě všimli lidí, kteří stojí na surfařském prkně a pádlují, tak to je paddleboarding. Ten vznikl již ve 30. letech 20. století na exotické Havaji a také v Polynesii a letos zažívá obrovský boom po celém světě.

K tomuto sportu nepotřebujete moře, protože k rozpohybování surfu nemusíte čekat na tu správnou vlnu, takže se dá provozovat třeba právě v Praze na Vltavě. Tento sport se také nazývá SUP tedy „Stand Up Paddling“ a zapojíte během něj všechny svaly na těle a také se naučíte držet skvěle rovnováhu. Pár teplých letních dní nás ještě určitě čeká, takže je využijte a vyzkoušejte paddleboarding.

Jak se z Rezidence Modřanka dostanete do Žlutých lázní? Stačí se svést pár zastávek tramvají číslo 3 nebo 17 a vystoupit na zastávce Dvorce. Žluté lázně jsou také dobře přístupné autem nebo procházkou po cyklostezce. 

Prodejní kancelář otevřena

30.07.2015

Prodejní kancelář otevřena

Chcete navštívit místo, kde bude stát Rezidence Modřanka? Projít se po okolí, dozvědět se o nových bytech v Modřanech veškeré informace a prohlédnout si detailní model celého projektu? Otevřeli jsme pro vás prodejní kancelář, stavte se na kávu.

Víte, kde nás najdete? Naše prodejní kancelář se nachází přímo na místě chystaného projektu na křižovatce ulic Komořanská/K Vystrkovu na Praze 12. Rozhodně nás nepřehlédnete, protože jsme vidět už z dálky. Dostanete se k nám autem, tramvají, autobusem, vlakem, přívozem, na kole, bruslích nebo pěšky.

V naší prodejní kanceláři pro vás máme přichystaný 3D model celého projektu. Můžete si tak prohlédnout, kde se přesně bude nacházet váš byt, jak bude vypadat váš balkon, terasa, lodžie či předzahrádka. Díky 3D modelu tak získáte jasnější představu o vašem budoucím domově.

Těšíme se na vás každý všední den od 9:00 do 17:00. Pokud vám termín nebude vyhovovat, není problém domluvit si schůzku mimo otevírací dobu na telefonním čísle: 724 772 248. Přijďte poznat místo, kde vaše sny vyrostou.  

Zasportujte si v Modřanech

15.07.2015

Zasportujte si v Modřanech

Ve zdravém těle, zdravý duch. Pokud jste sportovně založení a trávíte volný čas pohybem, v Modřanech je spoustu možností, jak si zasportovat.

Chcete vyrazit na poklidné sobotní odpoledne s přáteli do parku? Vyzkoušejte třeba pétanque, ten svou podobu získal už ve starém Římě. Velkou výhodou je, že zúčastnit hry, se mohou staří, mladí i děti. Hra je totiž opravdu jednoduchá a užijete si při ní spoustu zábavy.

Pokud se chcete pořádně protáhnout, zahrajte si beach volejbal. Dvojice se zase jistě zabaví při badmintonu. Bruslení, koloběžky, vyjížďky na kole – přilehlá cyklostezka nabízí spoustu možností. Jestli si chcete odpočinout a zároveň se potkat se svými obchodními partnery, vyzkoušejte golf. Pro malé nadšence je v Modřanech i minigolf.

Jestli si chcete v okolí Rezidence Modřanka zarelaxovat. Využijte nabídku nedalekého Freestyle Park Modřany a zajděte si třeba na piknik nebo si opečte buřty u táboráku. 

V Modřanech se děti zabaví i o prázdninách

30.06.2015

V Modřanech se děti zabaví i o prázdninách

Děti už mají prázdniny, ale vy potřebujete chodit do práce a babička také nemůže hlídat? A slyšeli jste už o příměstských táborech? V modřanském Domově dětí a mládeže Monet, který je pár minut od Rezidence Modřanka, takové tábory pořádají každé léto.

Příměstské tábory se postarají o vaše ratolesti v období hlavních prázdnin ve dnech, kdy musíte být v práci. Jedná se o jednodenní akce, které děti zabaví a zajistí jim program v době, kdy se jim nemůžete věnovat.

Domov dětí a mládeže Monet pořádá příměstské tábory každoročně a zajišťuje pro děti pestrý program. Letos se mohou těšit na návštěvu bazénu, lanového centra, planetária, bruslení, bílé jeleny a mnoho dalšího.  

Pokud neseženete na část letních prázdnin hlídání, pár minut od Rezidence Modřanka je pro děti připraven bohatý program na který budou s radostí vzpomínat. 

Užijte si naplno léto v Modřanech

11.06.2015

Užijte si naplno léto v Modřanech

Co třeba kino, lekce běhu, nebo závody dronů? Přinášíme 3 tipy, kam vyrazit v létě v Modřanech za zábavou.

1.     Modřanský biograf a letní kino ve Žlutých lázních
Pokud milujete filmy a neunikne vám žádná novinka, tak pár minut od Rezidence Modřanka je Modřanský biograf. Jestli v létě spíše upřednostňujete filmy pod širým nebem, zajděte do nedalekých Žlutých lázních, kde 10. června odstartovalo Aperol Spritz letní kino u Vltavy.

2.     Kurzy běhání
Už jste slyšeli o akci - Dvanáctka běhá? Městská část společně s Domem dětí a mládeže Monet připravila pro všechny příznivce běhání společné lekce běhu. Akce je od května do října a zúčastnit se mohou úplní začátečníci i pokročilí běžci. 

3.     Závody dronů
Byli jste někdy na závodech dronů? V neděli 21. června ve Freestyle Parku Modřany máte tu možnost. Uvidíte cross závodních kvatrokoptér, letecké simulátory i pilotování dronů a ukázky profesionální koptér. 

Modřanský přívoz vám usnadní a zpestří cestu na levý břeh

25.05.2015

Modřanský přívoz vám usnadní a zpestří cestu na levý břeh

Rádi byste vyrazili třeba na dostihy v Chuchli, nebo pracujete na protějším břehu Vltavy a nechce se vám to celé objíždět? Od dubna do října máte možnost se z Modřan na druhý břeh přepravit lodním přívozem.  

Lodní přívoz totiž spojuje osídlené Modřany s přírodnějším levým břehem Vltavy. Přístaviště přívozu - Nádraží Modřany se nachází v blízkosti zastávek tramvají číslo 3 a 17, autobusů 139, 165, 173 a 341, vlaků S8 a S80 a také pár minut chůze od Rezidence Modřanka.

Přívozem se můžete projet i nad rámec plaveb uvedených v jízdním řádu, a to vždy mezi první a poslední plavbou. Pokud tedy potřebujete na opačný břeh, stačí zazvonit na zvon, nebo převozníka požádat. Za mimořádnou plavbu se neplatí žádný příplatek. Lodní přívozy jsou totiž součástí městské hromadné dopravy, takže vám stačí platná jízdenka, Opencard nebo SMS jízdenka.

Zdravý životní styl v Modřanech

12.05.2015

Zdravý životní styl v Modřanech

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města. Rezidenci Modřanka obklopují travnaté břehy Vltavy, cyklostezka, parky a skvělé restaurace.

Pokud nejraději relaxujete při sportu, tak vás jistě nadchne Freestyle park Modřany, kde si můžete zapůjčit in-line brusle a vydat se na spanilou jízdu podél Vltavy. Součástí je také plážový volejbal, golf, dětská hřiště či občerstvení. Pro děti jsou k dispozici autíčka a traktůrky, v nichž si mohou splnit své šoférské sny.

A kde nabrat sílu a energii po sportovním výkonu? Vyzkoušejte třeba restauraci Port62, která se nachází přímo vedle cyklostezky. Restaurace je na lodi a kromě krásného výhledu na řeku, nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Přijďte si posedět a ochutnat menu šéfkuchaře Radka Roubíčka.

Bydlení, které jste si vysnili

29.04.2015

Bydlení, které jste si vysnili

Víte, kolik místa je k dispozici v Rezidenci Modřanka? Chystaný developerský projekt na Praze 4 nabízí moderní bydlení vybroušené k dokonalosti.

292 bytů, 796 místností, 281 balkónů a teras o rozloze 4.500 m2. Nebudou chybět ani předzahrádky v celkové výměře 4.204 m2 a zasklené lodžie na ploše 1.993 m2. Na samém vrcholu budovy budou nádherné a rozlehlé terasy s výhledem na okolí. Jedinečný koncept čtyř budov, které budou do tvaru podkovy, zajistí obyvatelům soukromí a také klid.

09.04.2015

Pojďte společně s námi bydlet tam, kde vaše sny vyrostou

Ještě jste nenašli vaše vysněné bydlení? Lokalita pražských Modřan je ideálním místem pro život. Klid, dostatek zeleně a veškerá občanská vybavenost, to je jen zlomek toho, co Modřany nabízí. Staňte se společně s námi modřanským starousedlíkem. V Rezidenci Modřanka totiž naleznete vše, co moderní bydlení nabízí.

Promyšlené půdorysy bytů dotažené do posledního detailu, kde každý byt nabízí balkon, komoru nebo velký úložný prostor, kvalitní dřevěná eurookna nebo elegantní a moderní standardy, které podtrhnou celou atmosféru vašeho budoucího domova.

Pokud v Praze hledáte levné byty na prodej, tak jste u nás správně. Od dubna pro vás navíc máme výhodnou jarní slevu 5 %. Rychlejší u nás vyhrává, takže pro prvních deset z vás, kteří podepíšou rezervační smlouvu, máme připravený hodnotný dárek.

Zahájení prodeje

02.03.2015

Zahájení prodeje

Dne 2. 3. 2015 jsme zahájili prodej bytů našeho nového projektu Rezidence Modřanka a zároveň jsme spustili plnou verzi webových stránek, na kterých najdete vždy čerstvé informace a vůbec vše, co potřebujete ohledně Modřanky vědět. V nabídce je momentálně 162 bytových jednotek různých dispozic o výměrách 35 – 128 m2, ze kterých si jistě vyberou jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi. V případě, že kouzlo Modřanky osloví i vás, neváhejte se s námi spojit například prostřednictvím kontaktního formuláře zde

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT