?> Standardy a vybavení | Rezidence Modřanka

STANDARDY

Vše pro pohodlné bydlení

Rezidence Modřanka byla navržena tak, aby se v ní dobře žilo jak jednotlivcům, tak i párům nebo rodinám s dětmi. Pohodlnému bydlení kromě umístění v pražských Modřanech nedaleko Vltavy nahrává i promyšlené vnitřní vybavení bytů, které myslí jak na komfort, tak i na bezpečí obyvatel. A to, že Modřanka využívá moderní technologie k tomu, aby nezatěžovala okolní přírodu a životní prostředí, je příjemný bonus.

Kvalitní dveře pro pocit bezpečí

O bezpečnost a soukromí budoucích obyvatel Modřanky se v každém bytě postarají vstupní protipožární dveře s bezpečnostním kováním a bytelnou ocelovou zárubní. Z vnější strany je bude zdobit lamino v dřevěném dekoru, ze strany vnitřní budou majitelé vybírat buď bílou barvu, nebo dekor dřeva. Interiérové dveře budou – dle architektonického návrhu jednokřídlé, dvoukřídlé, hladké či prosklené. Všechny dveře budou mít standardní výšku 197 cm, která je dostačující pro drtivou většinu populace.

Kvalitní dveře pro pocit bezpečí

Interiér v duchu minimalismu

Každému prostoru dodávají osobitost jeho majitelé. I proto architekti navrhli interiér bytů v Rezidenci Modřanka tak, aby si každý mohl své nové bydlení zařídit po svém. Pro stěny zvolili neutrální bílou barvu, a to v odolném otěruvzdorném provedení. Toaleta a koupelna, jejíž součástí je vana či sprchový kout a otopný žebřík, bude opatřena kvalitními keramickými obklady – klienti si budou vybírat z více variant. V obytných místnostech se obyvatelé projdou na plovoucí laminátové podlaze, která bude k dispozici v několika dekorech.

Ideální klima po celý rok

Pohled do okolí budou obyvatelům Rezidence Modřanka zpříjemňovat dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, které v zimě zamezí úniku tepla a v létě pomůžou proti přehřívání prostoru. Balkony bude pokrývat keramická mrazuvzdorná dlažba, zatímco lodžie a terasy budou zdobit betonové dlaždice uložené na terčích. A bezpečný výhled zajistí ocelové či prosklené zábradlí.

Ideální klima po celý rok

Společně, ale přesto nerušeně

Nedílnou součástí Modřanky jsou i společné prostory pro rezidenty. Jejich součástí jsou parkovací stání v podzemním podlaží, vjezd sleduje bezpečnostní kamera. Chybět zde nebudou ani prostorné sklepní kóje pro uskladnění sezónních nezbytností. A obyvatelé (nejen) vyšších pater se mohou těšit na osobní výtah. Poslední etapa výstavby počítá s vybudováním čtyř komerčních jednotek, v nichž vznikne prostor pro služby novým rezidentům i starousedlíkům. Díky tomu se Modřanka stane téměř soběstačnou jednotkou pro pohodlný život.

Stavba šetrná k přírodě i peněžence

Stavba šetrná k přírodě i peněžence

Rezidence Modřanka je prototypem moderní stavby, v níž se snoubí důraz na estetiku i udržitelnost a hospodárnost. Energetická náročnost budovy bude splňovat parametry pro zařazení do velmi úsporné kategorie B. To se projeví nejen v tom, že stavba nebude zatěžovat přírodu, ale díky omezené spotřebě ani rozpočet obyvatel. Tomu pomůžou například úsporné zařizovací předměty. Teplo pro byty zajistí teplovodní plynové vytápění a spotřebu energií bude možné kontrolovat prostřednictvím měřidel umístěných ve společné chodbě každého z podlaží.

Zdravý prostor bez zbytečného plýtvání

V souladu s filozofií udržitelného bydlení bude Rezidence Modřanka využívat technologii nuceného větrání s rekuperací. Tento moderní systém umožňuje výměnu vzduchu bez otevřených oken. Do místností proudí přefiltrovaný čerstvý vzduch, který je v závislosti na ročním období už předehřátý, nebo naopak ochlazený. Předností této technologie je jednak úspora energií na dodatečné vytápění tepelných ztrát, ale také zdravé vnitřní prostředí, které dokáže zajistit.

Zdravý prostor bez zbytečného plýtvání

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O
Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány za účelem poskytnutí odpovědi na Vaši otázku.
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Horizon Modřany s.r.o. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat na emailové adrese prodej@rezidencemodranka.cz.

ODESLAT