O REZIDENCI

Podkova pro šťastné bydlení

Na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek, vyrostou v městské části Praha 12-Modřany čtyři moderní bytové domy Rezidence Modřanka. Architektonicky šťastné uspořádání domů do tvaru podkovy umožní vytvořit jedinečný prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Rezidence Modřanka, to je ideální místo pro krásné a příjemné bydlení.

Pestrý domov

V několika fázích výstavby Rezidence Modřanka nabídne celkem 292 nových bytů o velikosti 30–160 m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi, k bytům v nejvyšších patrech zase budou patřit prostorné terasy a k těm v přízemí pro změnu zelené předzahrádky. Orientace větších bytů na několik světových stran a pěkný výhled na řeku a putující slunce domov zpestří, podobně jako originální design fasád všech budov. Ten nezapře inspiraci v neoplasticismu a v díle známého holandského malíře Pieta Mondriana.

Současnost v souladu s tradicí

Díky svému stavebnímu řešení a původní okolní zástavbě zaujme Rezidence Modřanka jak uceleným urbanismem, tak kvalitou bydlení ve vilové čtvrti se zázemím veškeré občanské vybavenosti. V dostupné vzdálenosti najdete všechno, co v běžném životě potřebujete. Školy, obchody, poštu, restaurace, biograf, polikliniku, dokonce i barokní kostel. Nákupy, zábavu a spoustu dalších služeb si budete moct dopřát také v obchodním centru Novodvorská Plaza, kam cesta autem zabere maximálně 10 minut.

Centrum města na dosah

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města, tomu se říká bydlení na dobré adrese. Přímo před Rezidencí Modřanka zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus, 5 minut pěšky je tramvajová i vlaková zastávka . Dostat se z domova do půlhodinky na hlavní nádraží nebo na Karlovo náměstí nebude městskou dopravou problém, a to téměř vyhlídkovou jízdou podél břehu Vltavy. Radnice v budoucnu navíc plánuje modernizaci hlavní přístupové komunikace – Komořanské ulice.

Rezidence Modřanka: Nové byty v Modřanech

Prodej bytů v Praze je dnes rozsáhlým odvětvím trhu, v minulém roce se prodalo zhruba 5 000 bytů. Novostavby Praha nabízí v každé městské části, málokterá místa ale poskytují tak skvělé podmínky pro rezidenční bydlení jako novostavby na Praze 4. Právě proto se společnost Horizon Holding rozhodla postavit nové byty v Modřanech, v těsné blízkosti povltavské zeleně. I vy nejspíš právě hledáte, kde všude jsou v Praze byty na prodej, a uvažujete, kde by se vám líbilo nejvíc.

10 důvodů proč bydlet v Rezidenci Modřanka

1.   Skvělé místo – Užijte si vytoužený klid s veškerými výhodami velkoměsta. Obojí budete mít na dosah.
 
2.   Ideální bydlení pro každého – Vybírejte podle sebe. Nabídneme vám byty různých velikostí, zelený park, předzahrádky, terasy, dětské hřiště... Co je pro vás největší předností?
 
3.   Snadné spojení do centra – Nespěchejte. Ať už dáváte přednost autu nebo městské dopravě, do centra je to vždycky blízko. I vyhlídkovou trasou podél Vltavy tam budete pohodlně do půlhodinky.
 
4.   Veškerá občanská vybavenost – Nakupte si, zaskočte na dobré jídlo nebo vyrazte třeba do kina. V dostupné vzdálenosti budete mít k dispozici jakékoliv služby, které budete právě potřebovat.
 
5.   Promyšlená architektura – Radujte se z pestrého života i doma. Obdivujte originální mondrianovský design a šťastné uspořádání budov se zeleným prostranstvím uprostřed. Krásy není nikdy dost.

6.   Tradiční lokalita – Oceňte původní atmosféru místa a navažte na dobu zlatých časů první republiky. Starousedlíkem se můžete stát přece i vy.
 
7.   Podmanivá příroda – Pokochejte se pohledem na řeku a relaxujte v přírodě. Modřanská rokle, Zbraslav, Chuchle, Radotín... Míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo na výlet, je tu spousta.
 
8.   Sport součástí života – Odpočívejte aktivně. Kolo, brusle, golf, tenis, fotbal nebo volejbal –rozmanitá sportoviště najdete ve svém nejbližším okolí.
 
9.   Příznivá cena – Udělejte si radost. Rezidence Modřanka je moderní bydlení na skvělé adrese, v příjemném prostředí a finančně dostupné.
 
10.   Bezproblémové financování – Svěřte své starosti s financováním vašeho ideálního bydlení do rukou profesionálů. Hypoteční makléři ze společnosti Hypoasistent spolu s vámi vyberou ten nejvhodnější hypoteční produkt a nabídnou vám celé spektrum výhod.

PARTNEŘI

Realpartners
Alarmové Systémy CZ