?> Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

O REZIDENCI

Tam, kde se potkává město a příroda

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města, tomu se říká bydlení na dobré adrese. Právě takovou kombinaci nabízí Rezidence Modřanka, která vyrostla na pravém břehu Vltavy v pražských Modřanech. Čtveřice moderních bytových domů stojících na místě bývalého cukrovaru je uspořádána do tvaru podkovy – symbolu štěstí, který je příslibem spokojeného bydlení.

Stavba s osobitým designem

Rezidence Modřanka do okolní zástavby, kterou tvoří prvorepublikové vilky, vnáší dotek moderní architektury. Bytový komplex na první pohled zaujme nevšední fasádou, jejíž design je inspirován neoplasticismem i nezaměnitelnými díly nizozemského malíře Pieta Mondriana. Stavba byla navržena s respektem k životnímu prostředí, pyšní se nízkou energetickou náročností, úspornými zařizovacími předměty a rozlehlým parkem mezi budovami.

Co takhle piknik pod širým nebem?

Mezi bytovými domy se ukrývá zelené srdce Modřanky – Parkové muzeum, velkorysý venkovní prostor, který ozvláštňují vzdělávací prvky mapující historii Modřan. Součástí parku je dětské hřiště pro ty nejmenší i jejich rodiče, ale také legální graffiti stěna a další atrakce, na nichž se mohou vyřádit teenageři. Kromě čerstvého vzduchu si tu obyvatelé Modřanky mohou užít přátelskou atmosféru a pokochat se uklidňující zelení. Tak vypadá ideální konstelace pro letní piknik nebo příjemný relax pod širým nebem.

Vysněné bydlení i investiční příležitost

305 z celkových 355 naplánovaných bytů už obývají spokojení majitelé. To znamená, že pro zájemce zbývá posledních 50 bytových jednotek! Jde především o byty s dispozicí 1+kk nebo 2+kk. Každý z nich má balkon nebo terasu a některé poskytují výhled na Vltavu. Menší byty se skvěle hodí pro páry nebo jednotlivce, které už nebaví hektický život v centru města. Takové byty se mohou stát i velmi atraktivním prostředkem k zúročení úspor.

Vše pro pohodlný život na jednom místě

Modřanka – na rozdíl od mnoha jiných developerských projektů – nevyrostla na opuštěném okraji Prahy. Rezidence byla navržena tak, aby se stala součástí stávající vilové čtvrti. Díky tomu lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, která místním usnadňuje a zpříjemňuje život v Modřanech. V okolí nechybí školy, obchody, pošta, poliklinika, několik restaurací, kino ani barokní kostel. Menší nákupy mohou obyvatelé Modřanky pohodlně vyřešit v blízké večerce a křupavé pečivo si zase donést z nedaleké pekárny. Mňam!

Vyhlídková jízda, která se neomrzí

Přirozená rovnováha mezi poklidnou, příjemně ospalou přírodou a zrychlenou tepající metropolí. Tomu se říká bydlení na dobré adrese! Přímo před Rezidencí Modřanka zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus, 5 minut pěšky je tramvajová i vlaková zastávka. Dostat se z domova do půlhodinky na Václavské náměstí nebude městskou dopravou problém, a to navíc vyhlídkovou jízdou podél břehu Vltavy, která se snad nikdy neokouká.

--> -->