?> Blog | Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

BLOG

29.10.2020

Důležitá místa v okolí Modřan

Přemýšlíte, kam si zajít ke kadeřnici? Zajímá vás, která nejbližší lékárna má otevřeno? Sepsali jsme pro vás důležitá místa, která najdete v okolí Modřan.

14.05.2018

Tipy na výlet do 30 minut od Modřan

Okolí Modřan vás doma sedět nenechá. Ohromující příroda, řada sportovišť a cyklostezka podél Vltavy vábí k akci. Ale jen kousek od Modřan se nachází hned několik zajímavých míst s pestrou nabídkou aktivit, které se vyplatí navštívit. Jaké to jsou?

20.04.2018

Kam na výlet v okolí Modřanky

Zřejmě nejčastější otázka, kterou si vzájemně pokládáme, se týká našich plánů na víkend. O výletní místa v Modřanech a okolí rozhodně není nouze. Podívejte se na několik tipů, jak si můžete zpříjemnit víkend v okoli Modřanky.

04.04.2018

Parkové muzeum Staré Modřany a jeho historie

V srdci Rezidence Modřanka roste místo, kde najdete odpočinek i ponaučení. Projdete se totiž napříč historií Starých Modřan. Přijměte naše pozvání do Parkového muzea Modřany!

21.03.2018

Tipy na restaurace v okolí Modřanky

Kdo by neměl rád dobré jídlo? Do restaurací chodíme nejen kvůli zahnání hladu, ale proto, abychom si zpříjemnili den či večer, setkali se s přáteli a v neposlední řadě potěšili chuťové buňky. Restaurací v Modřanech najdete mnoho...

12.03.2018

Modřanka: Kam za sportem v okolí?

Možnost poznat nové lidí, skvělý pocit a služba vlastnímu tělu. To vše člověku přinese sportování a aktivní životní styl. S tím není v okolí Rezidence Modřanka vůbec žádný problém. Praha 4 a její okolí je sportovními příležitostmi totiž nabitá.

20.12.2017

4 tipy na vánoční dekorace, které voní přírodou

Vánoce a vůně dřeva, purpury, skořice…To vše neodmyslitelně kráčí ruku v ruce. Chcete, aby váš domov voněl během letošních svátků přírodou a navíc stejně krásně vypadal? Nechte se inspirovat našimi tipy na sváteční výzdobu z přírodních materiálů.

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT