?> Tipy na restaurace v okolí Modřanky | Blog | Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

21.03.2018

Tipy na restaurace v okolí Modřanky

Kdo by neměl rád dobré jídlo? Do restaurací chodíme nejen kvůli zahnání hladu, ale proto, abychom si zpříjemnili den či večer, setkali se s přáteli a v neposlední řadě potěšili chuťové buňky. Restaurací v Modřanech najdete mnoho, vybrali jsme ty, které jsou od Rezidence Modřanka coby kamenem dohodil.

Restaurace Deco​

Komořanská 101/15, Praha

Vydejte se podél toku Vltavy od Rezidence Modřanka a po několika málo minutách narazíte na chorvatský skvost uprostřed Prahy 4, restauraci Deco. Osloví především všechny milovníky čerstvých ryb a mořských plodů. V kombinaci s chorvatským vínem se v této restauraci budete cítit jako na dovolené v jakémkoli ročním období.​​

Restaurace Modřanská Archa

Sofijské náměstí 3405/2, Praha

Hovězí guláš - jídlo v okolí Modřanky

Pro ty, kteří nedají dopustit na poctivou českou kuchyni a navíc holdují dobrému pivu, je tu restaurace Modřanská Archa. Kromě typických řízků či vepřových kolen nabízí restaurace i speciality z grilu a burgery. A zkrátka tu nepřijdou ani vegetariáni a lidé s mlsným jazýčkem, kteří se rádi odmění dezertem.

Kavárna v Exilu

Československého exilu 2175/32, Praha

Káva s dezertem - jídlo v okolí Modřanky

Máte rádi dobrou kávu a něco malého na zub? Hledáte místo, kam zajít s kamarády nebo obchodním partnerem? Pak své kroky směřujte do Kavárny v Exilu. Každý týden nabízí skvělé polévky a zákusky, které si během léta můžete vychutnat při posezení venku.
 

Čtěte také

5 tipů na výlet do 30 minut od Modřan

Kam za sportem v okolí Rezidence Modřanka

4 tipy na vánoční dekorace, které voní přírodou
 

Přejít zpět na blog

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT