?> Modřanka: Kam za sportem v okolí? | Blog | Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

12.03.2018

Modřanka: Kam za sportem v okolí?

Možnost poznat nové lidí, skvělý pocit a služba vlastnímu tělu. To vše člověku přinese sportování a aktivní životní styl. S tím není v okolí Rezidence Modřanka vůbec žádný problém. Praha 4 a její okolí je sportovními příležitostmi totiž nabitá.

Modřanská cyklostezka

Pro všechny, kteří mají rádi procházky, vyjížďky na kole, na kolečkových bruslích nebo běhání je Modřanská cyklostezka, která kopíruje břehy Vltavy, naprosto ideální. Probíhá ihned vedle Rezidence Modřanka a vede již z centra města až do Vranova nad Vltavou. Celou trasu bez problémů zvládnou projet hlavně cyklisté, ostatní se na ní mohou v jejím průběhu libovolně napojovat, nebo jí naopak opouštět.

Modřanská rokle

Tato pražská přírodní památka je ukázkou krásného kusu přírody. Prochází jí naučná stezka, která vede okolo Libušského potoka a informuje o fauně, flóře i dalších zajímavostech, které je možné v rokli spatřit. Je příjemným místem pro procházku nebo kratší vyjížďku.

Freestyle park Modřany

Areál sportovního Freestyle parku Modřany na břehu Vltavy nabízí vyžití všeho druhu. Jeho multifunkčnost oceníte převážně za teplého počasí, nabízí totiž minigolf, hřiště na plážový volejbal, petanque, dětské hřiště a další. Po sportovním výkonu se navíc můžete osvěžit v přilehlém občerstvení vybudovaném na lodi kotvící u břehu řeky.

Fitness centra

Ani za nepřízně počasí nebo v zimě není o vhodná sportoviště v Modřanech nouze. Ať už si chcete jít protáhnout na jógu, zaplavat si s vaším miminkem, zapotit se na tabatě nebo máte zájem o soukromé lekce s trenérem, nemusíte chodit nikam daleko. Vyzkoušejte studia Cvič.it či například posilovnu Vault Gym.
 

Čtěte také

5 tipů na výlet do 30 minut od Modřan

Parkové muzeum Staré Modřany a jeho historie

Tipy na restaurace v okolí Modřanky


Přejít zpět na blog

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT