?> Kam na výlet v okolí Modřanky | Blog | Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

20.04.2018

Kam na výlet v okolí Modřanky

Zřejmě nejčastější otázka, kterou si vzájemně pokládáme, se týká našich plánů na víkend. Někdo využívá dny volna na úklid, někdo na návštěvu příbuzných a jiní hledají inspiraci na příjemný výlet. O výletní místa v Modřanech a okolí rozhodně není nouze.

Mazlení s divokými zvířaty

Zatoužili jste někdy po tom pohladit si tygra nebo snad geparda? A co takhle hada? Pokud je vaše odpověď ano, pak směřujte své kroky do kontaktní ZOO Zvole. Tuto speciální ZOO najdete 10 kilometrů od Rezidence Modřanka. Na výlet se můžete vydat autem nebo veřejnou dopravou, autobusy číslo 333 a 331.​​​

Procházka pražskou přírodou

Za poznáním modřanské přírody se vydejte na letiště Točná. Příjemnou pěší procházku můžete zakončit piknikem, děti ocení velké dětské hřiště plné nejrůznějších atrakcí a překážek. A komu cesta na Točnou nestačí, může si ji prodloužit o objevování Modřanské rokle.

Kam za přírodou v okolí Modřanky?

Pro milovníky historie a cyklistiky

 Láká vás nejvíce vyjížďka na kole a zvládnete překonat i delší vzdálenost? Pak najeďte na Modřanskou cyklostezku a podél břehu Vltavy dojeďte až do Zbraslavi. Tamní zámek, který byl původně cistersiáckým klášterem je otevřený denně do 18:00. Po jeho prohlídce se vydejte kolem Jíloviště lesem směrem na Klínec a dále pak do Davle, kde je možné zastavit a občerstvit se. Vrátit zpět do Modřan se dá buď vlakem, nebo na kole přes Záhořanské údolí, Zvolskou Homoli a Točnou. Takovou projížďku si nejvíce užijete během teplého jarního či letního dne. Z velké části vede po cyklostezkách nebo klidnějších silnicích. Silného provozu se tedy obávat nemusíte.

Kam na kolo v okolí Modřanky?

Zkrátka celé okolí je protkáno místy, které stojí za to navštívit. Právě skvělá lokalita dělá z Rezidence Modřanka vhodné místo pro život. Potřebujete další důvod, proč se přestěhovat do Modřan?
 

Čtěte také

5 tipů na výlet do 30 minut od Modřan

Kam za sportem v okolí Rezidence Modřanka

Parkové muzeum Staré Modřany a jeho historie


Přejít zpět na blog

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT