?> 4 tipy na vánoční dekorace, které voní přírodou | Blog | Developerský projekt Modřany | Rezidence Modřanka

20.12.2017

4 tipy na vánoční dekorace, které voní přírodou

Vánoce a vůně dřeva, purpury, skořice…To vše neodmyslitelně kráčí ruku v ruce. Chcete, aby váš domov voněl během letošních svátků přírodou a navíc stejně krásně vypadal? Nechte se inspirovat našimi tipy na sváteční výzdobu z přírodních materiálů.

Jmenovky na stůl

Slaďte jmenovky se svým adventním věncem! Stačí štítky se jmény zastrčit do obyčejné šišky. Slavností tabule bude působit jednotně, příjemně, útulně.

Zasněžený interiér

Vpusťte bílé Vánoce i do svého domova, a to prostřednictvím spreje s bílou či stříbrnou barvou. Stačí jej nastříkat na jehličí, šišky nebo dřevěné dekorace a paráda je připravena k oslnění celé rodiny. Že vám jen trocha sněhu nestačí? Nasprejujte rovnou celý stromeček. Díky lehkému poprašku se bude zdát, že jste stromeček zrovna přinesli z lesa.

Zasněžený interiér

Sušené ovoce místo ozdob


Dekorace z přírodních materiálů jsou hitem číslo jedna, podlehněte mu v plné síle! Nakrájejte na kolečka jablka, citrony a pomeranče, nechte je přes noc usušit na topení a ráno jimi stačí už jen provléknout háčky. Zdobení stromečku může začít! Stejně tak je ale můžete navléknout na dlouhý drátek a vytvarovat do srdce nebo jiného ornamentu. 

Sušené ovoce místo ozdob

Nevšední svícen

Tradiční svícny už vás omrzely? Povolejte si na pomoc přírodu samu! Kolem obyčejné svíčky se širokým průměrem postavte kousky skořice, jejich stabilitu podpořte obmotáním stužky a je hotovo. Skořice vám navíc příjemně provoní domov. 

Nevšední svícen Ať už si domov nazdobíte jakkoliv, přejeme Vám, abyste sváteční čas prožili příjemně, v klidu a obklopeni svými nejbližšími. Krásné Vánoce! Váš tým Horizon Modřany s. r. o.
 

Čtěte také

Kam za sportem v okolí Rezidence Modřanka

Kam na výlet v okolí Modřanky

Parkové muzeum Staré Modřany a jeho historie


Přejít zpět na blog

NAPIŠTE NÁM

MÁM ZÁJEM O

ODESLAT